Amsterdam, Zaanse Schans, Giethoorn Turu

Konaklama

Aşağıdaki oteller veya benzerlerinde konaklanacaktır.
Otel NH Schipol Airport Hotel 4*
*Aynı odada 3 kişi konaklamalar odada sıkışıklık yaratabilir ve "ek yatak" sabit yatak konforunda olmayabilir.

Erken Rezervasyon

Tur tarihinden 45 Gün öncesine kadar, kişi başı 100 Euro yatıranlara oda başına 100 Euro indirim veya peşin fiyatına 4 taksit.
Tur tarihinden 35 Gün öncesine kadar, kesin kayıt yaptıranlara oda başına 50 Euro indirim.
Grup veya Kurum indirimlerinden en yüksek olanı, kazanılan indirime ek olarak uygulanır.
Rezervasyon yapılan tarihe göre yukarıdaki indirimlerden sadece biri uygulanır.
Türk Lirası fiyatlarımız bilgilendirme amaçlıdır. Ödeme yapılan günlerdeki, Merkez Bankası efektif satış kurundan hesaplanarak ücret tahsil edilir.
İstanbul bağlantısı için bizi arayınız
Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir ve çocuk ücretlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.
SİZE ÖZEL TUR VEYA GRUP İNDİRİMİ İÇİN ARAYINIZ

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz
Ad Soyad
Email
Telefon

Tur Fiyatları

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 1090 EURO
  • Tek Kişilik Oda 1415 EURO
  • Odada 3. Kişi 1070 EURO
  • Çocuk (2-11) 1060 EURO
  • Bebek (0-2)0 EURO

Tur Programı Tur Programı Yazdır


GEZİLECEK YERLER
Amsterdam, Schevenngen, Lahey, Delft, Rotterdam, Marken, Volendam, Zaanse Schans, Giethoorn

PROGRAMDA YAZAN TÜMÇEVRE GEZİLERİ FİYATA DAHİLDİR

1.GÜN: ANKARA, AMSTERDAM
Öğlen 10.30’da TEMPO TUR önünde buluşma ve özel aracımızla Esenboğa Havalimanı'na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin yapılması.
Saat 13.20 SunExpress XQ 772 sefer sayılı uçakla Ankara'dan hareket.
Saat 16.20’de Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a varış.
Bugün özel aracımız ile yapacağımız panoramik şehir turumuzda kentin sembolleri arasında yer alan, Dam Meydanı, Damrak Caddesi, Rembrandt Plein kanallar, “Kırmızı Fener” olarak bilinen sokaklar, alışveriş caddeleri panoramik olarak görülecektir. Serbest zamanın ardından otele varış ve konaklama Amsterdam’da.
2.GÜN: AMSTERDAM, “Scheveningen Lahey, Delft, Rotterdam”
Kahvaltının ardından, Lahey diğer adıyla Deen Haag’a doğru yaklaşık iki saat sürecek bir yolculuğa çıkıyoruz. Yolumuzun üzerindeki ilk durağımız, tarihi 13. yüzyıla dayanan Kuzey Denizi kıyısındaki Scheveningen. Hollandalıların tatil merkezi olan bu şehirdeki panoramik gezimizin ardından, Hollanda Krallığı hükûmetinin, bakanlıklarının, parlamentosunun, Hollanda Yüksek Mahkemesi'nin ve Hollanda Devlet Konseyi'nin bulunduğu şehir olan Lahey’e varacağız. Burada yapacağımız panoramik gezide Barış Sarayı, Binnenhof, belediye binası, Hollanda Dans Tiyatrosu görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra Hollanda’nın en ünlü müzelerinden biri olan Panorama Mesdag’ı gezeceğiz. Hollandalı ressam Hendrik Willem Mesdag’ın ünlü eseri Panorama of Scheveningen’in değişik bir düzenleme ile sergilenmektedir. Bir sonraki durağımız ise kanalları ve büyük ölçüde korunmuş eski yapıları ile küçük ve tipik bir Hollanda şehri olan Delft. Burada yapacağımız panoramik gezide, Markt Meydanı, Beestenmarkt Meydanı, kanalları, ile Nieuwe Kerk, Oude Kerk (Yeni, Eski Kilise) göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından bugünkü gezimizin son durağı olan Rotterdam’a gideceğiz. Amsterdam'dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehir olan Rotterdam’da yapacağımız panoramik gezide, Erasmus Köprüsü, Kübik Evler, Euromast Rotterdam görülecek yerler arasındadır. Amsterdam’a dönüş. Konaklama Amsterdam’da.
3.GÜN: AMSTERDAM, “Marken, Volendam, Zaanse Schans, Giethoorn”
Kahvaltının ardından bir balıkçı köyü iken 1950’lerde yapılan yol ile karaya bağlanan Marken’i gezeceğiz. Bir sonraki durağımız ise Markermeer Gölü kıyısındaki eski bir balıkçı kasabası olan Volendam. Buradaki gezimizde Lekkerbekje, Kibbeling gibi kuzey denizi balıklarını tadıp alışveriş yapacak, Markermeer kıyısındaki caddelerde dolaşırken Hollanda’yı daha yakından tanıma imkânı bulacağız. Bir sonraki durağımız ise ahşap evleri ve yel değirmenleri ile ünlü, Zaanse Schans. Öğleden sonra dünyanın en tanınmış köylerinden birisi olan UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Giethoorn Köyü’nü gezeceğiz. Kuzey'in Venedik'i, Yeşil Venedik olarak anılan bu doğa harikası köyün içerisinden geçen kanallarda tekne gezintisi yaparak masalsı manzaraları yakından göreceğiz. Amsterdam’a dönüş. Konaklama Amsterdam’da.
4.GÜN: AMSTERDAM
Kahvaltı sonrası, bugünü misafirlerimiz istedikleri gibi değerlendirebileceklerdir. Şehrin zengin kültür sanat atmosferini yakından deneyimlemek isteyen misafirlerimiz şehirde bulunan Rijksmuseum, Van Gogh Müzesi, Anne Frank Evi, Hermitage Amsterdam gibi müzelerde (yoğunluk sebebiyle önceden rezervasyon yaptırılmalıdır) vakit geçirebilir, şehri çevreleyen kanallarda gezintiye katılabilir, birbirinden ilginç kafelerde zaman geçirebilir veya alışveriş için dükkanların sıralandığı Dam Meydanı, Kalverstraat’ta vakit geçirebilirler. Tur liderimiz bugünü doldurmak istediğiniz aktivitede, tur başlangıcından önce iletmeniz halinde sizlere yardımcı olacaktır. Konaklama Amsterdam’da.
5.GÜN: AMSTERDAM, ANKARA
Kahvaltı sonrası, havalimanına transfer.
15.55 SunExpress XQ 772 sefer sayılı uçakla Amsterdam’dan Ankara’ya hareket.
20.30 Ankara Esenboğa Havalimanı'na varış.
Gümrük işlemlerinden sonra özel aracımızla Tempo Tur önüne transfer ve turumuzun sonu.

TUR GÖREVLİSİ
Eray BİLEN

Işıklar Askeri Lisesi ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Fransızca Bölümü mezunu olan  Eray Bilen, 1993 yılından bu yana profesyonel tur rehberi olarak çalışmaktadır. Fransızca, İtalyanca ve İngilizce dillerini akıcı bir şekilde konuşan Bilen, başta Fransızca konuşan ülkeler olmak üzere birçok ülkede Türk gruplara tur lideri olarak eşlik etmektedir. 
ULAŞIM BİLGİSİ
SunExpress ile Ankara’dan direkt uçuşla.
Diğer illerden bağlantı için lütfen iletişime geçiniz.
Yurt dışı turlarımızda programda yazan uçuş saatleri bazen havayolu şirketleri tarafından değiştirilmektedir. Yapılan değişiklikler internet sitemizde güncellenmektedir. Oluşabilecek uçuş saati değişikliklerinden veya rötarlardan zarar görmemeniz için “münferit iç hat veya münferit dış hat” kendi biletini alanların mutlaka aynı havayolu şirketinden bağlantılı bilet almalarını öneriyoruz. Aksi takdirde doğabilecek olumsuzluklarda acentamızın sorumluluğunun olmadığını belirtmek isteriz.

AŞI BİLGİSİ
Aşılarını tamamlamış ve QR kodlu aşı kartı olan yolcuların Hollanda'ya girmelerine izin verilmektedir. Yolcuların Hollanda'ya seyahat etmeden önce, kalkış öncesi alınmış COVID-19 test sonucuna sahip olmaları gerekmemektedir.
Aşılanmamış yolcuların ise Hollanda'ya giriş yapmalarına izin verilmemektedir. (Güncelleme 19.07.2022).
Covid-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

VİZE BİLGİSİ
Yeşil Pasaporta Vize Yok.
NORMAL (UMUMA MAHSUS) PASAPORTA VİZE GEREKİR. Pasaportun süresi tur bitiş tarihi itibariyle en az 1 yıl geçerli olması şarttır.
Avrupa ülkelerine yapılacak Schengen Vizesi başvurularının randevu ve başvuru inceleme süreci yaklaşık 6 hafta sürebildiği için vizeye müracaatı edecek misafirlerimizin tura kayıt işlemlerini erkenden tamamlamalarını tavsiye ederiz
Bu ve buna benzer sebeplerle ülkeye giriş yapamayan yolcuların sorumluluğu pasaport sahibine aittir.
Pasaport başvurularının sonuçlanarak defterin tarafınıza ulaştırılması süreci bazı durumlarda yaklaşık 6 haftayı bulabilmektedir. Pasaport alacak ya da yenileyecek misafirlerimizin seyahat planlamalarını bu durumu göz önünde bulundurarak yapmalarını tavsiye ederiz.
Dışişleri Bakanlığı'nın yayımlamış olduğu resmi pasaportun geçerlilik sürelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
http://www.mfa.gov.tr/resmi.tr.mfa

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
- SunExpress ile Ankara / Amsterdam / Amsterdam / Ankara arası uçuşlar
- Tempo Tur/Esenboğa Havalimanı'na transferler
- Havalimanı vergileri
- Programda yazan tüm gündüz çevre gezileri
- Panorama Masdag Müzesi giriş ücreti
- Giethoorn’da tekne ile gezinti ücreti
- 4 Yıldızlı otelde 4 gece konaklama
- Otel vergileri
- Kahvaltılar (4)
- Uçakta 20 kg bagaj hakkı,
- Seyahat güvence paketi sigortası
- Tur boyunca Türkçe rehberlik hizmetleri.
- KDV
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
-150 € vize ve servis ücreti. (Yeşil pasaport vizeden muaftır.) (Nakit tahsil edilir.)
- 150 TL Yurt dışı çıkış vergisi pulu 
- Tüm öğle ve akşam yemekleri
- Bahşişler (rehber, otel, restoran, müzisyen, hamaliye vb. hizmet verenler için bahşişler)
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen diğer müze girişleri
- Alkollü ve alkolsüz içecekler, telefon, ütü, ilaç vs. gibi kişisel harcamalar.
- Otellerde ücretli televizyon kanalları (pay tv)
GEREKLİ MALZEMELER
Yağmurluk, ceket, uzun kollu giyecekler, su kabı(matara-termos), güneş kremi, anti bakteriyel jel, küçük sırt çantası, yedek giysi, yedek çamaşır ve çorap, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti.

Vize ve Sıcaklık Bilgileri için lütfen tıklayınız
Yurt Dışı Turlar Genel Bilgiler için lütfen tıklayınız