Yarışmalar

Yarışmalar

Tempo Turizm “Tuna Boyunca” Çekilişi Katılım Koşulları

1. Çekiliş Tempo Turizm Instagram sayfası üzerinden 19.02.2020 tarihinde, saat 14:00’da başlayacaktır. Çekilişe katılabilmek için katılımcıların yorumlarını 24.02.2020 saat 14:00’a kadar http://www.tempotur.com.tr/YARISMALAR_s_f_31.htm ‘de bahsedildiği şekilde paylaşmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan yorumlar çekilişe katılmaya hak kazanamazlar.

2. Çekiliş” kapsamında katılımcılar, Tempo Turizm Instagram sayfasında; Tuna Nehri kıyısında en çok görmek istedikleri yeri yazıp 2 arkadaşını etiketleyerek çekiliş görselinin altına yorum olarak paylaşacaklardır. Kullanıcının ödül kazanabilmesi için sadece kendilerine ait kullanıcı profilinden paylaşımda bulunması şarttır.

3. Çekilişe katılmak için kullanıcılar, Instagram resmi Tempo Turizm sayfasını takip etmek zorundadır.

https://www.instagram.com/tempoturizm/

4. Çekilişin kazananları, çekiliş görselinin altına ve çekiliş görselinin reklamına yorum yapanlar arasından www.cekilisyap.com aracılığıyla rastgele belirleme yöntemi ile seçilecektir. Çekilişin 1 adet kazananı olacaktır. Belirlenen çekiliş kazananlarına “Tuna Boyunca” isimli kitap hediye edilecektir.

5. Çekiliş kazananlarının ismi, Tempo Turizm Instagram sayfalarından duyurulacak ve kendilerine özel mesaj yoluyla bilgilendirme yapılarak adresi, e-posta adresi ve telefon bilgisi istenecektir. Yarışma kazananları bu bilgileri Tempo Turizm Instagram sayfalarına özel mesaj yoluyla iletmekle yükümlüdür.

6. Ödülü kazanan kişi, ismi açıklandıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde Tempo Turizm Instagram sayfalarına mesaj göndererek Tempo Turizm ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Aksi halde ödül hakkı, yedek kişiye devredilmiş olur.

7. Gizlilik kuralları uyarınca, yarışma kazananının iletişim bilgileri Tempo Turizm tarafından saklanacak olup, gerekli görüldüğü durumlarda bilgilendirme amaçlı kullanılabilecektir. Tempo Turizm ile paylaştığı iletişim bilgileri ile her türlü kişisel verinin Tempo Turizm tarafından kaydedilmesine ve işlenmesine muvafakat ettiği kabul edilir.

8. Moderasyonda dikkat edilecek hususlar aşağıda açıklanmıştır;

Sakıncalı ve yasalara aykırı fotoğraflar/yorumlar,

Bir başka kişiyi ve/ veya kurumu tehdit eden fotoğraflar/yorumlar,

Bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik saldırgan ve zarar verici fotoğraflar/yorumlar,

Bir veya birden çok kullanıcı tarafından paylaşılan birbirinin aynısı fotoğraflar/yorumlar,

Bir başka marka ve kurum adına reklam fotoğrafları/yorumları

Yasa dışı girişimleri destekleyen ve teşvik eden her türlü fotoğraflar/yorumlar,

Herhangi bir 3. şahıs veya kurumun haklarını çiğneyen her türlü fotoğraflar/yorumlar

Bir marka ile ilgili yanlış, zararlı yorum ve iddialara yönelik fotoğraflar/yorumlar

Herhangi bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik küfür, hakaret ve rencide etmeye yönelik fotoğraflar/yorumlar Tempo Turizm Instagram sayfasından kaldırılacaktır.

9. Çekilişi kazanan kişiler 26.02.2020 Çarşamba günü açıklanacaktır.

10. Çekilişe katılım ücretsizdir.

11. Çekilişe sadece yurt içinden katılım yapılabilir.

12. Instagram çekilişi yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya çekilişten maddi çıkar sağlamamaktadır.

13. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.

14. Çekilişin talihlisinin hediye seçme veya kendisine verilen hediyeyi değiştirme hakkı bulunmamaktadır.

15. 18 yaşından küçük olan kişiler bu çekilişe katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez.  Tempo Turizm 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan çekilişe bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz. Ödülün alınabilmesi için katılımcının 18 yaşının üstünde olduğunu gösteren kimlik ibrazı zorunludur.

16. Ödüle hak kazanan kullanıcının çekiliş boyunca toplam ödül sayısı 1 adettir.

17. Kazanılan ödül başkasına devredilebilir, mala çevrilemez, ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

18. Gerekirse çekilişin bitiş tarihi uzatılabilir, uzatılması halinde yeni tarih, kampanya bitmeden önce Tempo Turizm sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

19. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için http://www.tempotur.com.tr/YARISMALAR_s_f_31.htm sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerekliliğini kabul ederler.

20. Tempo Turizm, bahsi geçen yarışmanın, kullanım koşullarını kullanıcılarına önceden bildirmeden değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

21. Bu kampanyaya katılan katılımcılar, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkar, ahlaka ve adaba aykırı, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici bir teşebbüste bulunmayacağını kabul ve taahhüt ettiğini belirtmektedir. Tempo Turizm aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.

22. Çekilişe sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

23. Çekiliş sonunda kazananların isimleri, Tempo Turizm tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir. Kazananların, yarışmaya katılmak suretiyle söz konusu verilerin Tempo Turizm tarafından kullanılmasına muvafakat ettiği kabul edilir.

24. Tempo Turizm çalışanları, taşeronları, distribütörleri, yarışmanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, Tempo Turizm için hizmet veren kimseler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

25. Çekilişe katılan herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.