Şile, Ağva, Polonezköy Turu Size Özel

Konaklama

Yarım pansiyon konaklama
3 *, 4* ve 5* otel seçenekleri ile

Erken Rezervasyon

Size özel turlarımızda erken rezervasyon ve diğer indirimler uygulanmamaktadır.

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz
Ad Soyad
Email
Telefon

Tur Fiyatları

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 1950 TL
  • Tek Kişilik Oda 2150 TL
  • Odada 3. Kişi 1700 TL
  • Çocuk (7-12) 0 TL
  • Bebek (0-7)0 TL

Tur Programı Tur Programı Yazdır

Size özel turlar,
''Evinizden alıp evinize bırakıyoruz''
Tanıdıklarınız ile seyahat deneyimini öneriyoruz.
Güvenli seyahat paketlerimiz, özel araç transfer seçeneği ile isteklerinize göre tasarlanacaktır.
Hayalinizdeki tur veya turlar için fikir alabilir 4 kişi ve üzeri gruplar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Private tours for you!
''Door to door transfer''
With your friends or familiy Experience the privilage!
Our safe travel packages will be designed according to your requests with private vehicle transfer option.
You can review the prepared destination options or just simply tell us what you dream of!
For groups of 4 people or more, get in touch with us!

SİZE ÖZEL TURLAR EN AZ İKİ KİŞİYE YAPILMAKTADIR.
1.GÜN: ANKARA, MAŞUKİYE, POLONEZKÖY, ŞİLE

Sabah saat 07.30 da evinizden sizi alıyoruz. Maşukiye’de alınacak öğle yemeğinden sonra Polonezköy’e hareket. Zofia Teyze Anı Evi, Arıcılık Müzesi’ni ve Cam Sanat Merkezi'ni gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Dileyenler de Polonezköy’ün meşhur pastanesi Polina’da ev yapımı pastaların tadına bakabilirler.
Daha sonra Şile’ye geçiyoruz. Şile’de; Ağlayan Kaya Plajı’ndan Karadeniz’i izledikten sonra Şile Feneri’ni dıştan görüp, Maşatlık Parkı'ndan limanı fotoğraflıyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN: AĞVA, KERPE, ANKARA
Kahvaltı sonrası TV dizilerin çekilmesinden sonra meşhur olan Ağva’ya hareket ediyoruz. İki nehrin arasında kurulmuş olan bu güzel belde muhteşem doğa görüntüleri ile son yılların cazibe merkezlerinden biri haline geldi. Hava koşulları uygun olduğu takdirde Göksu Çayı’nda keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Tekne turumuzdan sonra Yeşil Çay kenarında vereceğimiz serbest zamandan sonra Kerpe’ye hareket ediyoruz. Karadeniz’in dalgalarıyla bir heykeltıraş gibi yonttuğu Kerpe Kayalıkları’nı görmeye gidiyoruz. Bir süre burada kalıp fotoğraf çekiyoruz. Ardından deniz kenarındaki restoranlarda öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor. Akşam saat 22.30 sularında Ankara’ya varıyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Otomobil ile ulaşım, otelde konaklama(1), kahvaltı(1), akşam yemeği(1), Ağva'da tekne gezisi, seyahat güvence sigorta poliçesi, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, ikinci gün akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri,yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.
GEREKLİ MALZEMELER
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anorak (sonbahar, kış dönemi için) yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, anti bakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı, şarj cihazı.

FOR ENGLISH

1st DAY: ŞİLE, AĞVA, POLONEZKÖY
We’ll pick you up from your home at 07.30 in the morning. After lunch at Maşukiye we’ll proceed to Polonezköy. Free time after visiting Zofia Aunt Memorial House, Beekeeping Museum and Glass Art Center. Those who wish can taste homemade cakes in Polina, the famous patisserie of Polonezköy.
Then we move on to Şile. In Şile; After watching the Black Sea from Ağlayan Kaya Beach, you can see the Şile Lighthouse from outside and photograph the port from Maşatlık Park. Dinner and accommodation in our hotel.
2nd DAY: AĞVA, KERPE, ANKARA
After breakfast, we move to the Ağva which got famous after Turkish TV series are shot in the area. This beautiful town, which has been established between two rivers, has become one of the best attractions of recent years with its magnificent natural beauty. If the weather conditions are suitable, we take a pleasant boat ride on Göksu Stream. After the free time we will give by the Green Creek we move to Kerpe. After spending some time and taking photos at this area we’ll give a lunch brake. After lunch we start the return journey, arriving in Ankara at around 22.30 in the evening. We’ll drop you off at your house.

PRICE
For at least two people per person : 150 USD
For at least three people per person : 130 USD
Single supplement : 15 USD
Transportation
By car
INCLUDED
Transportation By Private Car, Hotel Accommodation (1), Breakfast (1), Dinner (1), Boat Trip İn Ağva, Travel Assurance Insurance Polıcy, National Park And Private Museum Entrance Fees, Guiding Services and Vat.
NOT INCLUDED
Breakfast on the first day, all lunches, dinner on the second day, Entrance fees for Museums administrated under the T.C. Ministry of Culture and Tourism, alcoholic and non-alcoholic beverages to be purchased at meals.
RECOMMENDED EQUIPMENTS
Comfortable walking shoes, raincoats, walking shoes, protective sun cream, sweater, spare shoes, spare socks, spare underwear and clothes, small backpack, water container, antibacterial gel, glasses, camera, spare memory card, charger, swimsuit, towel, slipper.