Marmaris, Datça, Gökova Körfezi, Dalyan Turları

Konaklama

İDEAL PRIME BEACH
Marmaris şehir merkezinde, tüm odalarında duş, wc, tv
6 GECE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA
ve 3 TEKNE GEZİSİ

Erken Rezervasyon

Gezi tarihinden 21 gün önce kesin kayıt yaptıranlara, kişi başı ........ TL indirim veya peşin fiyatına 6 taksit
Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir ve çocuk ücretlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.
Erken rezervasyon döneminde grup ve kurum indirimleri uygulanmaz.

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz
Ad Soyad
Email
Telefon

Tur Fiyatları

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 0 TL
  • Tek Kişilik Oda 0 TL
  • Odada 3. Kişi 0 TL
  • Çocuk (6-12) 0 TL
  • Bebek (0-6)0 TL

Tur Programı Tur Programı Yazdır

44.YIL!
TEMPO TUR TECRÜBESİ İLE GEZİN, KEŞFEDİN


GEZİLECEK YERLER

Marmaris, Datça, Eski Datça, Can Yücel Evi (dışarıdan görülecektir) Gökova Körfezi, Sedir Adası, Orhaniye, Kızkumu, Bayır Köyü, Şelale, Dalyan, İztuzu Sahili, Selimiye, Bencik Koyu, Dişlice ve Kamelya Adaları.

1.GÜN: BULUŞMA VE HAREKET

Akşam saat 22.30 TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket.
2.GÜN: GÖKOVA KÖRFEZİ, MARMARİS
Sabah saatlerinde Sakar Geçidi'nde Gökova Körfezi'ni seyredip Marmaris'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Marmaris'teki otelimizde açık büfe kahvaltı bizi bekliyor. Odalarımız saat 14.00'ten sonra verilecek. Kahvaltı sonrası isteyenlerle Marmaris şehir turu yapıyoruz. İsteyenler deniz ve havuzdan yararlanabilir.  Odalarımıza yerleştikten sonra otelimizin havuzunu kullanmaya devam ediyor veya denize gidiyoruz. Akşam yemeği ve  denize sıfır konumundaki  İdeal Prime Beach'te konaklama.
Not: Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmayınız.
3.GÜN:TURGUT ŞELALESİ, BAYIR KÖYÜ, KIZKUMU, MARMARİS
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için İdel Prime Beach Otel'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Kısa bir otobüs yolculuğu sonrası Turgut Köyü'ndeki şelaleleri görmeye gidiyoruz. Sığla ağaçları arasındaki şelaleye, patika ve dere kenarından yaklaşık 30 dakikalık yürüyüşle ulaşacağız. Suyla ormanın birbirini sarıp sarmaladığı bu gizli cennet köşesine olan keşif gezimizi tamamladıktan sonra Bayır Köy'de çınar ağaçlarının altında çay molası veriyoruz. Orhaniye'ye kadar gelip, Kızkumu'nu görmeden gitmek olmaz elbet! Kızkumu'nda bir yandan deniz üstünde yürüme mucizesine tanıklık ederken, bir yandan da bu mucizeyi yaratan efsaneyi kulaklarımıza misafir ediyoruz. Kralın kızıyla, balıkçının aşkını kutsayan Kızkumu'nda, yüzme molası sonrası dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'deki otelimizde. Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası Marmaris akşamlarının keyfini çıkarmak üzere buluşuyoruz.
4.GÜN: SEDİR ADASI
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için İdeal Prime Beach Otel'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Otobüsümüzle yine kısa bir yolculuk sonrası Çamlı köyüne gidiyoruz. Buradan tekneye binip kumuyla meşhur Sedir (Kleopatra) Adası'na gidiyor, adadaki tarihi kalıntılar gezip deniz için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
5.GÜN: DATÇA
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için İdeal Prime Beach Otelin plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Bu sefer Can Yücel ile özdeşleşen  Datça'ya gidiyoruz. Sonra taş evler ile ünlü Eski Datça'da; cami, Şair Can Yücel'in evinin dıştan görülmesi ve köy kahvesinde mola. Daha sonra deniz için serbest zaman. Akşam saatlerinde Marmaris'e hareket. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
6.GÜN: DALYAN, İZTUZU SAHİLİ, ÇAMUR BANYOSU
Kahvaltı sonrası Dalyan'a hareket. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Dalyan'dan çıkacağımız yemekli tekne turunda; Rıza Çavuş çamur banyosu, kanalları ve Köyceğiz Gölü'nü görecek ve Dalyan'da deniz kaplumbağaları (Caretta caretta) ile meşhur İztuzu plajında yüzme molası vereceğiz. Tekne gezisi ve yüzme molasının ardından Göcek Yat Limanı'na giderek Türkiye'nin en güzel marinasını geziyoruz .Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
7.GÜN: SELİMİYE, BENCİK KOYU, DİŞLİCE, KAMELYA ADALARI
Kahvaltı sonrası şirin bir sahil köyü olan Selimiye'ye gidiyoruz. Tekneyle Türkiye'nin en bakir kalmış koylarına gidiyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Bencik Koyu, Dişlice Adası, Kamelya Adaları'nı gezip yüzme molaları verdikten sonra Selimiye'ye geri dönüyoruz. Selimiye'de serbest zaman. Daha sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde. 
8.GÜN: MARMARİS, ANKARA
Kahvaltı sonrası Marmaris Arkeoloji Müzesi ve kalenin gezilmesinden sonra dönüş yolculuğu. Saat 22.30 sularında Ankara'ya varış.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
Tempo Tur'un gündüz gerçekleştirilen tüm tur programlarında "ekstra tur bedeli" adı altında ayrıca para toplanmaz. 

ULAŞIM
Otobüs veya midibüs ile ulaşım
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Özel ulaşım, otelde her şey dahil konaklama(6), kahvaltılar (7), öğle yemekleri [6], akşam yemekleri(6), otelde konaklama boyunca yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, 3 tekne turu, çevre gezileri, seyahat güvence sigorta poliçesi, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, KDV
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Son gün öğle ve akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, tüm tekne gezilerindeki içecekler.
Dileyen konuklarımız bir senelik geçerliliği olan MÜZEKART (60 TL) alabilir ya da bu tur için 116 TL ödeyerek T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerine girebilirler.
MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.
GEREKLİ MALZEMELER
Mayo, havlu, şampuan, terlik, şapka, su kabı(matara-termos), açık renk pamuklu giysiler,  güneş gözlüğü, güneş yağı, küçük sırt çantası , yedek giysi, yedek çamaşır ve çorap, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, antibakteriyel jel.
DİĞER BİLGİLER
-Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler. 
-Marmaris'te arıcılık yapıldığı için günlük turlara çıkarken parfüm kullanılmamasını öneriyoruz.

Seyahat Güvence Sigorta Poliçesi Genel ve Özel Şartlarına ulaşmak için lütfen tıklayınız

DURAKLAR
1-22.15 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-22.30 Tempo Tur önü
3-22.40 Milli Kütüphane - Bahçelievler
4-22.43 Söğütözü-Armada önü
5-22.45 Bilkent Köprüsü altı
6-22.48 Ümitköy Köprüsü altı
7-22.50 Koru Sitesi Migros karşısı
8-22.55 Yaşamkent BP Benzinlik önü
Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, buradan binenleri
Bakanlıklar Vekaletler Caddesi - Atatürk Bulvarı köşesinde bırakılacaktır.