Küre Dağları, Pınarbaşı Kanyonları Turu Size Özel

Konaklama

Yarım pansiyon konaklama
3*,4*,5* ve butik otel seçenekleri ile

Erken Rezervasyon

Size özel turlarımızda erken rezervasyon ve diğer indirimler uygulanmamaktadır.

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz
Ad Soyad
Email
Telefon

Tur Fiyatları

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 1800 TL
  • Tek Kişilik Oda 2000 TL
  • Odada 3. Kişi 1650 TL
  • Çocuk (7-12) 0 TL
  • Bebek (0-7)0 TL

Tur Programı Tur Programı Yazdır

Size özel turlar,
''Evinizden alıp evinize bırakıyoruz''
Tanıdıklarınız ile seyahat deneyimini öneriyoruz.
Güvenli seyahat paketlerimiz, özel araç transfer seçeneği ile isteklerinize göre tasarlanacaktır.
Hayalinizdeki tur veya turlar için fikir alabilir 4 kişi ve üzeri gruplar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Private tours for you!
''Door to door transfer'' 
With your friends or familiy Experience the privilage! 
Our safe travel packages will be designed according to your requests with private vehicle transfer option.
You can review the prepared destination options or just simply tell us what you dream of!
For groups of 4 people or more, get in touch with us!

SİZE ÖZEL TURLAR EN AZ İKİ KİŞİYE YAPILMAKTADIR.
1.GÜN: ANKARA, ŞEKER KANYONU, KRİSTAL TERAS, İNCEKAYA SU KEMERİ, TOKATLI KANYONU, DADAY

Sabah saat 07.30 da evinizden sizi alıyoruz. Yenice ormanlarındaki Şeker Kanyonu'na varış sonrası şelaleye kadar yarım saatlik yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası araç ile devam edip İncebacaklar Köyü'nde bulunan tesiste öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Yemekten sonra İnce kaya Su Kemeri, Tokatlı (İnce kaya) Kanyonu üzerine yapılan seyir terasının (Kristal Teras) gezilmesinden sonra dileyenlerle buradan başlayarak kanyon içinde bir saatlik yürüyüş. Yürüyüşün başlangıcında kanyon zeminine inmek için 150-200 civarında merdiven inişi yapacağız. Kanyon içindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Eflani üzerinden
otelimize hareket. Daday veya Pınarbaşı'ndaki otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN: PINARBAŞI, VALLA KANYONU, ÇATAK KANYONU, ILICA ŞELALESİ, HORMA KANYONU, ANKARA
Kahvaltı sonrası Horma Kanyonu'na gidiyoruz. Kanyon içindeki yürüyüş yolu tamamlandı ise Ilıca Şelalesi'ne kadar (yaklaşık 4 km) yürüyeceğiz. Horma Kanyonunun bitiş noktasındaki Ilıca Şelalesini de fotoğrafladıktan sonra öğle yemeği için mola vereceğiz. Burada köylülerin yaptığı gözlemeleri tadım şansımız olacak şansımıza
mantarlı var ise tavsiye edilir. Yemek sonrası Çatak Kanyonu'na gidiş-dönüş 45 dakikalık dere kenarında patikada yürüyüş yapacağız. Son durağımız Muratbaşı Köyü'nden itibaren Valla Kanyonu'nu görebileceğimiz noktaya orman içinde gidiş-dönüş bir saatlik yürüyüş. Yürüyüş iniş ve çıkışlı bir parkurda
gerçekleştirilecektir. Daha sonra Ankara'ya hareket. Aksam saat 22.00 sularında Ankara'ya varis ve evinize kadar sizleri bırakıyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Özel binek araç ile ulaşım, otelde konaklama (1), kahvaltı (1), aksam yemeği (1), seyahat güvence sigorta poliçesi, milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV.
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, ikinci gün akşam yemeği, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.
GEREKLİ MALZEMELER
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anorak (sonbahar, kış dönemi için), yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası, su kabı, anti bakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı, şarj cihazı

FOR ENGLISH

5 CANYONS IN TWO DAYS!
1st DAY: ANKARA, ŞEKER CANYON, CRYSTAL TERRACE, İNCEKAYA WATER BELT, TOKATLI CANYON, DADAY

We’ll pick you up from your home at 07.30 in the morning. After arriving at Şeker Canyon in Yenice forests, we walk for half an hour , to the waterfall. After the hike, we will continue by car and in Incebacaklar Village we will give free time for lunch at the facility. Afterwards we visit İncekaya Aqueduct and Crystal Terrace then we will walk for an hour in the canyon. There are aprox. 150-200 stairs to the bottom of the canyon. After completing our walk in the canyon, we’ll proceed to our hotel via Eflani. Checking in at our hotel in Daday or Pınarbaşı. Dinner and accommodation at hotel.
2nd DAY: PINARBAŞI, VALLA CANYON, ÇATAK CANYON, ILICA FALLS, HORMA CANYON, ANKARA
After breakfast we go to Horma Canyon we’ll walk approximately 4 km to Ilıca Waterfall. After photographing the Ilıca Waterfall at the end of the Horma Canyon, we will stop for lunch. Here, we will have the chance to taste the pancakes made by the villagers. After dinner we’ll walk by the creek to Çatak Canyon the round trip of the walk takes aprox. 45 minutes. The parqour is undulate. Then we start the return journey, arriving in Ankara at around 22.30 in the evening. We’ll drop you off at your house.
PRICE
For at least two people per person : 130 USD
For at least three people per person : 110 USD
Single supplement : 15 USD
Transportation
By car
INCLUDED
Transportation by private car, hotel accommodation (1), breakfast (1), dinner (1), travel insurance policy, National Park entrance fees, guiding services and VAT.
NOT INCLUDED
Breakfast on the first day, all lunches, dinner on the second day, alcoholic and non-alcoholic drinks to be consumed at meals.
RECOMMENDED EQUIPMENTS
Comfortable walking shoes, raincoats, walking shoes, protective sun cream, sweater, spare shoes, spare socks, spare underwear and clothes, small backpack, water container, antibacterial gel, glasses, camera, spare memory card, charger, swimsuit, towel, slipper.