Kastamonu, inebolu, Abana Turu Size Özel

Konaklama

Yarım pansiyon konaklama
3 *, 4* ve 5* otel seçenekleri ile

Erken Rezervasyon

Size özel turlarımızda erken rezervasyon ve diğer indirimler uygulanmamaktadır.

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz
Ad Soyad
Email
Telefon

Tur Fiyatları

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 1985 TL
  • Tek Kişilik Oda 2185 TL
  • Odada 3. Kişi 1700 TL
  • Çocuk (7-12) 0 TL
  • Bebek (0-7)0 TL

Tur Programı Tur Programı Yazdır

Size özel turlar,
''Evinizden alıp evinize bırakıyoruz''
Tanıdıklarınız ile seyahat deneyimini öneriyoruz.
Güvenli seyahat paketlerimiz, özel araç transfer seçeneği ile isteklerinize göre tasarlanacaktır.
Hayalinizdeki tur veya turlar için fikir alabilir 4 kişi ve üzeri gruplar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Private tours for you!
''Door to door transfer''
With your friends or familiy Experience the privilage!
Our safe travel packages will be designed according to your requests with private vehicle transfer option.
You can review the prepared destination options or just simply tell us what you dream of!
For groups of 4 people or more, get in touch with us!

SİZE ÖZEL TURLAR EN AZ İKİ KİŞİYE YAPILMAKTADIR.
1.GÜN:ANKARA, KASTAMONU, ABANA

Sabah saat 07.30`da sizi evinizden alıyoruz. Kastamonu'da öğle yemeği için serbest zaman. Kastamonu, geleneksel Türk evi ve yakın dönem Osmanlı mimarisi örneklerinin yoğun olarak bulunduğu ender kentlerden biridir. Yemekten sonra Kastamonu Kalesi'ne çıkıyoruz. Kale'den 35 dakikalık bir yürüyüşle Kastamonu sokaklarını gezerek aşağıya iniyoruz. Cumhuriyet Meydanı ve Şehit Şerife Bacı Anıtı, Nasrullah Meydanı ve Camisi, Vedat Tek Kültür Merkezi, Münire Medresesi, El Sanatları Çarşısı'nı gezdikten sonra, çarşıda serbest zaman. Daha sonra Abana'ya hareket. Yaralıgöz'de kısa bir mola verip Abana'ya gidiyoruz. Otelimize yerleştikten sonra sahilde yürüyüşi yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Abana'daki otelimizde.
2.GÜN: İNEBOLU, ERSİZLERDERE, KÜRE, ANKARA
Kahvaltı sonrası İstiklal Savaşı madalyalı kent İnebolu'ya gidiyoruz. Tarih kokan daracık sokakları ve evleri, yemyeşil bitki dokusu, kilometrelerce uzanan sahiliyle gerçekten görülmeye değer yerlerden biridir İnebolu. Kurtuluş Savaşı'nda İnebolu Limanı'na gelen cephanenin Ankara'ya ulaştırılmasında büyük emeği olan bir ilçemizdir. Bu nedenle Atatürk 27 Ağustos 1925 de Şapka ve Kıyafet Devrimi'ni başlatan nutkunu buradaki Türk Ocağı Binası'nda okumuştur. Şimdi müze olarak kullanılan binayı gezip bilgi aldıktan sonra koruma altına alınmış İnebolu Evleri, İnebolu sokaklarını geziyoruz. Daha sonra öğle yemeği için serbest zaman. Yemek sonrası Ersizlerdere, Küre ve Ecevit Han'nın görülmesi ve dönüş yolculuğu. Akşam saat 21.30 sularında Ankara'ya evinize varış.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Otomobil ile özel ulaşım, otelde konaklama(1), kahvaltı(1), akşam yemeği(1), seyahat güvence sigorta poliçesi, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, ikinci gün akşam yemeği, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri
GEREKLİ MALZEMELER
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, antibakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı, şarj cihazı.

FOR ENGLISH

1st DAY: ANKARA, KASTAMONU, ABANA
We’ll pick you up from your home at 07.30 in the morning. ve We set off for Kastamonu, one of the rare cities where traditional Turkish Houses and examples of recent Ottoman Architecture are densely populated. Then free time for lunch in the city. After dinner, we go to Kastamonu Castle. There is a 35-minute walk from castle to the city center. Free time in the bazaar after visiting Cumhuriyet Square and Martyr Şerife Bacı Monument, Nasrullah Square and Mosque, Vedat Tek Cultural Center, Münire Madrasa and handicrafts bazaar. Then we take a short break in Yaralıgöz, which is on our way, then move to Abana. After settling in our hotel, we take a walk on the beach. Dinner and accommodation at our hotel in Abana.
2nd DAY: İNEBOLU, ERSİZLERDERE, KÜRE, ANKARA
After breakfast, we are going to İnebolu; the city wich has a medal for the Independence War. It is a district that has made great efforts in the War of Independence. In addition, Atatürk read his speech, which started the Hat and Dress Revolution on August 27, 1925, in the Türk Ocağı building here. After visiting this building, which is used as a museum and getting information there, we’ll see İnebolu houses and İnebolu streets which are both under protection. Then free time for lunch. Seeing Ersizlerdere, Küre and Ecevit Han after dinner we’ the return trip. Arrival to your home in Ankara at around 21.30 in the evening.

PRICE
For at least two people per person : 150 USD
For at least three people per person : 125 USD
Single supplement : 15 USD

Transportation
By car
INCLUDED
Private transportation by car, hotel accommodation (1), breakfast (1), dinner (1), Travel Assurance Insurance Policy, national park and private museum entrance fees, guidance services and VAT
NOT INCLUDED
Breakfast on the first day, all lunches, dinner on the second day, alcoholic and non-alcoholic drinks to be consumed at meals, Entrance fees to museums and archaeological sites affiliated with the Ministry of Culture and Tourism.
RECOMMENDED EQUIPMENTS
Comfortable walking shoes, raincoats, walking shoes, protective sun cream, sweater, spare shoes, spare socks, spare underwear and clothes, small backpack, water container, antibacterial gel, glasses, camera, spare memory card, charger, swimsuit, towel, slipper.