Göynük, Taraklı, Çubuk Gölü, Abant Turu Size Özel

Konaklama

Yarım pansiyon konaklama
3 *, 4* ve 5* otel seçenekleri ile

Erken Rezervasyon

Size özel turlarımızda erken rezervasyon ve diğer indirimler uygulanmamaktadır.

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz
Ad Soyad
Email
Telefon

Tur Fiyatları

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 1970 TL
  • Tek Kişilik Oda 2170 TL
  • Odada 3. Kişi 1470 TL
  • Çocuk (7-12) 0 TL
  • Bebek (0-7)0 TL

Tur Programı Tur Programı Yazdır

Size özel turlar,
''Evinizden alıp evinize bırakıyoruz''
Tanıdıklarınız ile seyahat deneyimini öneriyoruz.
Güvenli seyahat paketlerimiz, özel araç transfer seçeneği ile isteklerinize göre tasarlanacaktır.
Hayalinizdeki tur veya turlar için fikir alabilir 4 kişi ve üzeri gruplar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Private tours for you!
''Door to door transfer''
With your friends or familiy Experience the privilage!
Our safe travel packages will be designed according to your requests with private vehicle transfer option.
You can review the prepared destination options or just simply tell us what you dream of!
For groups of 4 people or more, get in touch with us!

SİZE ÖZEL TURLAR EN AZ İKİ KİŞİYE YAPILMAKTADIR.
1.GÜN: ANKARA, TARAKLI, GÖYNÜK, ÇUBUK GÖLÜ

Sabah saat 07.30`da sizi evinizden alıyoruz. Beypazarı-Nallıhan güzergahından günümüzün Cittaslow ( yavaş şehir ) kenti olan Taraklı'ya varış ve öğle yemeği için serbest zaman. Yemek sonrası Taraklı'da; Osmanlı Sivil Mimarisi'nin güzel örneklerini oluşturan evleri, Yunus Bey Cami, Kültür Evi dokuma tezgahlarının gezilmesinden sonra Göynük'e hareket ediyoruz. Köşebaşı çeşmeleri, eski hafifçe yosunlaşmış alaturka kiremitlerin resimsel dokusu, birbirinin üzerinden
ileriye bakan evler, yamaçtan yararlanılarak kurulmuş insancıl boyutta bir yerleşim yeri olan Göynük'te yürüyerek, Osmanlı döneminin ilk eserlerinden olan Gazi Süleyman Paşa Cami ve Hamamı, Akşemsettin Türbesi ve sokaklarını geziyoruz. Daha sonra 15-20 dakikalık bir yürüyüşle Zafer Kulesi’ne çıkış. Göynük’ün tamamını görebileceğimiz kuleden Göynük'ü seyrettikten sonra Çubuk Gölü'ne gidiyoruz. Göl bir heyelan gölü ve çevresindeki, orman dokusuyla büyüleyici bir güzelliğe sahip. Göl manzarasını seyredip fotoğraf çektikten sonra Mudurnu’ya hareket. Otelimize yerleşme ve dinlenme. Akşam yemeği ve konaklama Mudurnu'daki otelimizde.
2.GÜN: MUDURNU, ABANT, ANKARA
Kahvaltı sonrası yürüyerek Mudurnu'yu geziyoruz. Saat Kulesi, Yıldırım Beyazıt Cami, eski konaklar, eski sokakları gezdikten sonra aracımızla buluşup Abant Gölü'ne gidiyoruz. Aracımızla göl etrafını gezdikten sonra, dileyenlerle gölün çevresinde yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra dönüş yolculuğu. Akşam saat 20.00 sularında Ankara'ya evinize varış.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Otomobil ile özel ulaşım, otelde konaklama(1), kahvaltı(1), akşam yemeği(1), SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Birinci gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, ikinci gün akşam yemeği, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.
GEREKLİ MALZEMELER
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anorak (sonbahar, kış dönemi için) yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, antibakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı, şarj cihazı.

FOR ENGLISH

1st DAY: ANKARA, TARAKLI, GÖYNÜK, ÇUBUK LAKE
We pick you up from your home at 07.30 in the morning. Arriving at Taraklı, which is a Cittaslow, from the Beypazarı-Nallıhan route. Free time for lunch. After dinner at Taraklı; Departure to Göynük after visiting the beautiful examples of Ottoman Civil Architecture, Yunus Bey Mosque, and the weaving looms of the Culture House. In Göynük we will see, Köşebaşı fountains, old houses built on the slopes, and the Gazi Süleyman Paşa Mosque and Bath, the Akşemsettin Tomb
and the old streets. Later, we will go to the Victory Tower with a 15-20 minute walk. After watching the environment from the tower, we go to Çubuk Lake, which is a landslide lake. After watching the lake view and taking a photo, move to Mudurnu. Settling in our hotel and rest. Dinner and accommodation at our hotel in Mudurnu.
2nd DAY: MUDURNU, ABANT, ANKARA
After breakfast, we walk around Mudurnu. After visiting the Clock Tower, Yıldırım Beyazıt Mosque, old mansions and old streets, we meet with our vehicle and go to Abant Lake. After traveling around Abant with our vehicle, we will take a short walk with those who wish. Then the return trip. Arrival to your home in Ankara at around 20:00 in the evening.

PRICE
For at least two people per person : 160 USD
For at least three people per person : 140 USD
Single supplement : 15 USD
INCLUDED
Private transportation by car, hotel accommodation (1), breakfast (1), dinner (1), TRAVEL ASSURANCE INSURANCE POLICY, national park and private museum entrance fees, guidance services and VAT
NOT INCLUDED
Breakfast on the first day, all lunches, dinner on the second day, alcoholic and non-alcoholic beverages to be consumed at meals.
RECOMMENDED EQUIPMENTS
Comfortable walking clothing, raincoat, walking shoes, protective cream, sweater, anorak (for the autumn-winter period), spare shoes, spare socks, spare clothes and clothes, small backpack, water container, antibacterial gel, glasses, camera, spare memory card, charger. Do not forget to buy your swimwear, towel and slippers.